[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » TIMP LIBER » Hobby » Planifică să cumperi un apartament
Planifică să cumperi un apartament
sacvayagДата: Воскресенье, 14.05.2023, 21:51 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Оффлайн
Buna ziua! Am de gând să-mi cumpăr un apartament, dar nu știu ce întrebări să îi pun vânzătorului pentru a fi sigur că tranzacția este legală și pentru a evita surprizele neplăcute pe viitor. Ce documente trebuie verificate? Cum aflu dacă există o datorie la facturile de utilități? Și ce alte întrebări ar trebui să pun când văd un apartament?
 
RsywaДата: Воскресенье, 14.05.2023, 23:14 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Оффлайн
Pentru a merge cât mai bine și profesional pentru a cumpăra un apartament, vă recomand să utilizați serviciile online [link=https://hometer.md/]hometer.md[/link] . Acest site oferă informații despre piața imobiliară din Moldova, inclusiv anunțuri privind vânzarea de apartamente, precum și articole și sfaturi utile pentru selecția, achiziționarea și vânzarea imobiliarelor. În plus, pe site puteți găsi experți de încredere și de încredere în domeniul imobiliarelor, cum ar fi agenții imobiliari, evaluatorii și avocații care vă vor ajuta în procesul de cumpărare a unui apartament. Vă recomand să vă familiarizați cu această resursă dacă intenționați să cumpărați imobiliare în Moldova.

Сообщение отредактировал Rsywa - Воскресенье, 14.05.2023, 23:37
 
Forum » TIMP LIBER » Hobby » Planifică să cumperi un apartament
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:
Răspuns nou
Имя:
Текст сообщения:
Опции сообщения:
Код безопасности: